قوانین و شرایط استفاده

کلیه فعالیت های giantpik.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات giantpik.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت giantpik.ir به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

این وب‌سایت متعلق به گروه "جاینت پیک" می‌باشد . جاینت پیک دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

کاربرانی که اشتراک دارند در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه خود، سهمیه فوق باطل گشته و به روزهای آتی اضافه نمی گردد .

خریدار فایل می بایست با نرم افزارهای گرافیکی و ویدیویی آشنایی داشته باشد، هرگونه ویرایش در فایل خریداری شده از سایت به عهده خریدار بوده و هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی از طرف مجموعه جاینت پیک انجام نمی گیرد.

مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از جاینت پیک به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه "جاینت پیک" نمی باشد.

مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل پست الکترونیک، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت "جاینت پیک"، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند.

جاینت پیک درخواست های فایل های پرمیوم شما را دریافت کرده و در صورتی که طرح مغایرتی با  قوانین وب سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته باشد آن را در مدت یک ساعت تا 72 ساعت در وب سایت بارگذاری خواهد نمود.

در هنگام قطعی  اینترنت با توجه به اینکه سرور "جاینت پیک" داخل کشور می باشد، مسئولیتی متوجه جاینت پیک نبوده و در مدت زمان اشتراک کاربران تغییری لحاظ نمی گردد.