سوالات متداول


سوال نحوه دانلود از سایت ؟ ؟
1- خرید اشتراک در سایت جاینت پیک بسیار آسان می باشد. ابتدا در صفحه کاربر ویژه شوید ابتدا روی دکمه خرید اشتراک طرح مورد نظر خود کلیک نمایید. شما ابتدا باید در سایت حساب کاربری ایجاد نمایید. (در صورتی که حساب کاربری را از قبل ایجاد کرده اید وارد ناحیه کاربری شده و از پانل کاربری خود اشتراک ویژه خریداری نمایید.) 2- در صفحه ساخت حساب کاربری اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده، و روی دکمه عضویت کلیک نمایید. 3- بعد از ثبت نام بر روی خرید اشتراک کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانک انتقال داده می شوید. بعد از پرداخت موفق به ناحیه کاربری بازگشته و اشتراک شما فعال شده است و می توانید فایل های مورد نیاز خود را دانلود کنید.
سوال فایل دانلود شده از سایت توسط نرم افزار winrar باز نمی شود : ؟
برای حل این مشکل ، winrar ورژن 5/5 یا بالاتر را از اینجا دانلود و نصب کنید https://p30download.ir/fa/entry/268/
سوال رمز عبورم را فراموش کرده ام، چگونه میتوان آن را بازیابی کرد؟ ؟
برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل خود کافیست بر روی گزینه “رمز عبور خو را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید” در فرم ورود به سایت کلیک کنید.سپس بعد از وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام کردید درخواست رمز عبور کنید. بعد از چند ثانیه لینک تغییر رمز عبور به ایمیل شما فرستاده می شود .
سوال پرداخت با موفقیت انجام شد و مبلغ از حسابم کسر شد اما در هنگام بازگشت به سایت با مشکل مواجه شد و خرید انجام نشد، چه کنم ؟ ؟
سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک ها به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده . اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد. مثلاً ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب مقصد واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک به صورت موقت نگه داری میشود. درصورت بروز چنین مشکلی معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکارمبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، لطفا اطلاعات پرداختی زیر را برای بخش پشتیبانی ما ارسال بفرمایید. مشخصات خرید شامل تاریخ + مبلغ + ۴ رقم آخر شماره کارت + ایمیل شما در سایت . همچنین رسید خرید شما شامل تاریخ پرداخت ، شماره پرداخت ، اطلاعات شما به ایمیل شما ارسال میشود که میتوانید در هنگام بروز مشکل آن رسید را برای پشتیبانی سایت ارسال کنید .
اگر پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکرده اید، میتوانید از طریق فرم تماس با ما سوال خود را از ما بپرسید.